Radyal Isıtma Sistemleri

  1. Başlangıç
  2. chevron_right
  3. Kurumsal
  4. chevron_right
  5. Radyal Isıtma Sistemleri

İstanbul’daki ilk büyük projemizi gerçekleştirdik

Kiptaş’ın İstanbul / Ümraniye ‘de yapmış olduğu Yeşil Vadi Konakları Projesi Radyal ürünlerini tercih etmiştir. 850 Daireden oluşan projede radyatör olarak Radyal’in Saray modeli, havlupan olarak ta Manolya Elite Modeli tercih edilmiştir.

Radyal Alüminyum Radyatör

“Sıcak Tut Hayatı”

Alüminyum sektöründeki 35 yılı aşkın güven veren tecrübesi, kurumsal yapısı, yenilikçi tasarımları ve Türkiye’nin en seçkin projelerinin tercihi olması, Radyal’i sektörün lider markası haline getirmiştir.

Türkiye’nin en seçkin konut, villa ve Residance projelerinin, önde gelen inşaat firmalarının, ülkedeki en saygın bankaların, üniversitelerin, hastanelerin, otellerin ve restoranların tercihi olan Radyal, yenilikçi tasarımları, kalite odaklı üretim anlayışı ve nitelikli bayi ağı ile sektörde ilkleri gerçekleştirmekte ve “Alüminyum Radyatör” pazarının lokomotifi olmaya devam etmektedir.

Türkiye’nin 81 ilinde, 200’den fazla bayi ve yaygın satış noktaları ile Radyal size her zaman yakın olmakta ve sizlere en hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir. Alüminyum Radyatör sektörünün kalite standartlarını yükseltmek, gelişimini sağlamak ve tercih edilmesini artırmak için öncü rol üstlenen Radyal, özellikle satış sonrası hizmetler konusunda yapıcı çalışmalar ve bu konuda vermekte olduğu hizmetler ile sektörde standartları belirlemekledir.

Kullandığı son teknoloji makine altyapısı ve bu sektördeki nitelikli üretim yöntemleriyle kalite odaklı üretim yapan Radyal, siparişten teslimata kadar geçen sürede hatasız hizmet anlayışıyla müşterilerine hizmet etmeyi amaçlamıştır.

“Sıcak tut hayatı” Sloganıyla evlere ve işyerlerine giren Radyal, hayatın her alanında birlikle çalıştığımız paydaşlarımızla sıcaklığın ve başarının sürdürülebilirliğini sağlama konusunda ilk günkü heyecanını taşımaktadır.

Radyal Kültürü

Benzersiz tasarımları kaliteli üretim ile birleştirerek, her eve konforu sunmak, yeniliklere olan inancımız ve kararlılığımız ile sürekli gelişerek, bunu siz Radyal takipçileri ile paylaşmaktır. Bu kültürümüzün temelini ve itici gücümüzü oluşturmaktadır.

İnovasyon ve yeniliklerin olduğu sıcak bir ortam sunuyoruz.

Ekibimiz, bayilerimiz, iş ortaklarımız ve tabi ki müşterilerimiz ile sürekli iletişim halinde kalıp paylaşımlar yapıyoruz.

Kalite Politikamız

Müşteri Memnuniyeti
Müşterilerimizin ihtiyaç ve taleplerini dinlemek, anlamak ve karşılamak için çalışmak, en uygun ve ekonomik çözümler geliştirmeye çalışarak sürdürülebilir bir müşteri memnuniyeti sağlamak.

Sektörde Önderlik
Faaliyet alanlarımızda, yeni ürünler, yöntemler ve teknolojiler geliştirerek, sürekli daha iyiyi hedefleyen bir yaklaşımla sektöründe önder konumda olmak.

Tüm Paydaşlarımız ile işbirliği
Tedarikçilerimizle güven ortamı içerisinde, istikrarlı bir şekilde ve odak noktası müşterileri memnuniyeti olan doğru hizmeti üretmek, her zaman daha verimliyi yapma konusunda çalışmak.

Çalışanların Katılımı
Tüm çalışanlarımızın katılımı ile Kalite Yönetim Sistemimizde belirtilen kurallar çerçevesinde Kalite anlayışını özümseyerek yerleştirmek ve uygulamak.

Çevreye Karşı Duyarlılık
Geri dönüşebilir malzemeler kullanarak çevreci bir ekosistem oluşturmak ve bu sayede doğaya ve çevreye saygılı bir şirket olmak.

Sosyal Sorumluluk
Topluma saygılı örnek bir firma olmak, katma değerli üretim, istihdam ve ihracat ile ülke ekonomisine katkıda bulunmak.

Menü