Radyal Alüminyum Radyatör
“Sıcak Tut Hayatı”

Alüminyum sektöründeki 35 yılı aşkın güven veren tecrübesi, kurumsal yapısı, yenilikçi tasarımları ve Türkiye’nin en seçkin projelerinde tercih edilmesi, Radyal’i sektörün lider markası haline getirmiştir.

Türkiye’nin en seçkin konut, villa ve Residence projelerinin, önde gelen inşaat firmalarının, ülkedeki en saygın bankaların, üniversitelerin, hastanelerin, otellerin ve restoranların tercihi olan Radyal, yenilikçi tasarımları, kalite odaklı üretim anlayışı ve nitelikli bayi ağı ile sektörde ilkleri gerçekleştirmekte ve “Alüminyum Radyatör” pazarının lokomotifi olmaya devam etmektedir.

Türkiye’nin 81 ilinde, 200’den fazla bayi ve yaygın satış noktaları ile Radyal, sizlere en hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir. Alüminyum Radyatör sektörünün kalite standartlarını yükseltmek ve tercih edilirliğini artırmak için öncü rol üstlenen Radyal, özellikle satış sonrası verdiği hizmetler ile sektörde standartları belirlemekledir.

Kullandığı son teknoloji makine altyapısı ve bu sektördeki nitelikli üretim yöntemleriyle kalite odaklı üretim yapan Radyal, siparişten teslimata kadar geçen sürede hatasız hizmet anlayışıyla müşterilerine hizmet etmeyi amaçlamıştır.

“Sıcak tut hayatı” sloganıyla evlere ve işyerlerine giren Radyal, hayatın her alanında birlikle çalıştığı paydaşlarıyla müşteri memnuniyetini ön planda tutarak ilk günkü heyecanı ile hizmet vermektedir.

Tarihçemiz

2006

Kiptaş’ın İstanbul/Ümraniye ‘de yapmış olduğu Yeşil Vadi Konakları Projesi Radyal ürünlerini tercih etmiştir. 850 daireden oluşan projede radyatör olarak Radyal’in Saray modeli, havlupan olarak da Manolya Elite Modeli tercih edilmiştir.
2007

Radyal olarak yatırımını tamamladığımız yeni üretim tesisimize taşındık. Gebze’de bulunan Toplamda 15.000 m2 kapalı alan bulunun fabrikamızda, modern üretim hatlarımızla üretimimizi en kaliteli şekilde gerçekleştirmekteyiz.
2009

(Park Oran Konutları,1890 Daire)Mesa-Aktürk ortaklığı tarafından Ankara/Çankaya’da yapılmış olan Park Oran Konutları Projesinde Radyal ürünleri tercih edilmiştir. Yaklaşık 1.890 daireden oluşan projede radyatör olarak Radyal’in Saray modeli, havlupan olarak da Manolya Elite Modeli tercih edilmiştir.
2013

Radyal sektöre ve ülkeye olan güveni ile yatırımlarına devam etmektedir. Radyal, gerçekleştirmiş olduğu yatırım ile kapasitesini iki katına çıkarmış ve alüminyum radyatör ve havlupan üretimi konusunda sektörün lider üreticisi konumuna gelmiştir.Global pazarda da liderlik hedefi ile yola çıkan Radyal’in bu yatırımı sektörün en önemli yatırımlarından biri olmuştur.

2014

Radyal müşterilerine daha yakın olabilmek için Üsküdar’da. Tüm ürünlerimizin olduğu Showroom katımız, Satış-Pazarlama, Muhasebe ve Yönetim ekibiyle yeni binamızda tüm paydaşlarımıza hizmet için çalışmaktayız.

2016

(Torunlar-Kiptaş, 5.000 Daire)
Kiptaş ve Torunlar GYO tarafından İstanbul/Kağıthane’de yapılmış olan 5.Levent Projesinde Radyal ürünleri tercih edilmiştir. Yaklaşık 5.000 daireden oluşan projede radyatör olarak Radyal’in Villa modeli, havlupan olarak da Manolya Elite Modeli tercih edilmiştir.

2017

Radyal, kalite süreçleri konusunda kendini sürekli yenilemekte ve Global bir marka olma yolunda tüm standartları yerine getirmektedir. Radyal, ISO 9001-2015 sertifikasyonu konusunda standartlara tam uyumlu bir şekilde kalite süreçlerini üretime entegre etmiş ve sürdürülebilir bir yapı haline getirmiştir. Sektörün kalite beklenti ve isteklerini en yüksek seviyede karşılamakta ve bu konuda sektöre liderlik etmektedir.

2020

Radyal olarak bir yatırımı daha başarılı bir şekilde tamamlamanın mutluluğunu yaşıyoruz. Pandemi döneminde tüm zorluklara rağmen, 3 hafta gibi kısa bir sürede Tam Otomatik Elektrostatik Toz Boya tesisimizi devreye aldık. Yatırımımız sayesinde tüm müşterilerimize radyatör ve havlupanlarımızı istenilen renkte en hızlı ve kaliteli şekilde teslim edebileceğiz.
2022

Radyal olarak fabrikamızın çatısına güneş enerji santrali kurulumu gerçekleştirdik. Kurmuş olduğumuz 800 kW’lık güneş enerji santralimiz ile enerji ihtiyacımızın %70’ini güneşten almaya başladık. Radyal olarak çevre dostu enerji kaynaklarına yöneliyor, net sıfır emisyon hedefi için çalışıyoruz.

Kalite Politikamız

Müşteri Memnuniyeti
Müşterilerimizin ihtiyaç ve taleplerini dinlemek, en uygun ve ekonomik çözümler geliştirmeye çalışarak sürdürülebilir bir müşteri memnuniyeti sağlamak.

Sektörde Liderlik
Faaliyet alanlarımızda yeni ürünler, yöntemler ve teknolojiler geliştirerek, sürekli daha iyiyi hedefleyen bir yaklaşımla sektörde lider konumda olmak.

Tüm Paydaşlarımız ile İş Birliği
Tedarikçilerimizle güven ortamı içerisinde, istikrarlı bir şekilde ve odak noktası müşterileri memnuniyeti olan doğru hizmeti üretmek.

Çalışanların Katılımı
Tüm çalışanlarımızın katılımı ile Kalite Yönetim Sistemimizde belirtilen kurallar çerçevesinde kalite anlayışını özümseyerek yerleştirmek ve uygulamak.

Çevreye Karşı Duyarlılık
Geri dönüşebilir malzemeler kullanarak çevreci bir ekosistem oluşturmak ve bu sayede doğaya ve çevreye saygılı bir şirket olmak.

Sosyal Sorumluluk
Topluma saygılı, örnek bir firma olmak, katma değerli üretim, istihdam ve ihracat ile ülke ekonomisine katkıda bulunmak.

İnsan Kaynakları

Ekibimiz, sıcak bir aile ortamında, bu ailenin oluşturduğu benzersiz ürünler ile eşsiz deneyimler sunmaktadır.
Ekip olarak sınırları aşmak ve yapılmayanları yapmak en güçlü motivasyon aracımızdır.

Politikalarımız